Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

Chodziła bym ;)
Jako świąteczny prezent chc...
Jako świąteczny prezent chc...
Ojej, kto nie może się docz...
zbliża się rok 2015 który b...
moja to eos lip balm XD a w...
Moje ulubione buty. Piękne ...
^^.
...
śliczna :)
;d.
...
mam na sprzedaz sliczne suk...
morellocherrys

morellocherrys od Czeeekoladka

Dodane 30.12 o 13:11
Przypięte z Chodziła bym ;)
Obserwuj
Chodziła bym ;)

Chodziła bym ;)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

dress_the_soul

mam bardzo podobne <3 doszła przesyłka 3 dni temu po pięciu tygodniach czekania

 |  3.01 o 17:58  

maggie30

cudne i bajeczne

 |  3.01 o 17:01  

Siatkarka13

150, ale cena jeszcze do uzgodnienia :)

 |  1.01 o 18:42  

eeewka55

@Camillie96 mogłabyś podać linka do butów? ;)

 |  1.01 o 18:29  

avepmhk

mam identyczne do sprzedania, rozmiar 39 :)

1  |  31.12 o 13:55  

mamazuzanki

siatkarka za ile chcesz sprzedać te w rozm 40?

 |  30.12 o 18:19  

Siatkarka13

mam rozmiar 40 i sprzedaje ;)

 |  30.12 o 14:50   Pokaż odpowiedzi

exxactly

sprzedam podobne, praktycznie nie używane, z dwoma paseczkami. Rozmiar 38.

 |  29.12 o 13:33   Pokaż odpowiedzi

izkass

ma ktoś taki? czarne? nr 38 i sprzedaje??

3  |  25.12 o 19:45  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: