Więcej zszywek z tablicy

Ubrania

co myślicie? :)
kurcze, czy to nie świetnie...
co myślicie o tej stylizacj...
Zwyczajne, ale mi się podob...
świetne, prawda.. :)
Który wybieracie? :)