Nikaa_a1

Nikaa_a1 od Anszia

Dodane 27.08 o 12:51
Przypięte z co myślicie ? :p
Obserwuj
co myślicie ? :p

co myślicie ?

:p

Zgłoś naruszenie

happyness

nie , sa jak najbardziej orginalne mam identyczne juz okolo 2miesiecy i szczerze mowiac wygladaja jak nowe (jak sie o nie dba tak jak ja :D) bardzo wygodne polecam! ;)

 |  27.08 o 23:03  

ankojak

to nie są podróbki?

 |  27.08 o 16:07  

happyness

oo moje max`y <3

 |  27.08 o 15:46  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: