Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

Co sądzicie? ;-)
Theo2

Theo2

Dodane 16.02 o 21:21
Obserwuj
Co sądzicie? ;-)

Co sądzicie?

;-)

Zgłoś naruszenie

august26th

Straszne.. w dobrym znaczeniu tego słowa oczywiście. Zwłaszcza oczy. Są puste i hipnotyzujące. Podoba mi się!

 |  16.02 o 22:09   Pokaż odpowiedzi

cukierkowyfaun

wszystko zależy w jakim stylu chcesz rysować.. Realistyczny, hiperrealistyczny, impresionistyczny, bardziej anime/manga.. ? To czy dobrze zależy od punktu widzenia..

1  |  16.02 o 21:43   Pokaż odpowiedzi

Theo2

program komputerowy ;)

 |  16.02 o 21:24   Pokaż odpowiedzi

nathalie16

czym to jest malowane?

 |  16.02 o 21:23  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: