Co sądzicie ?
;)
Polubili:
bumbum
osia_
patrrrynia
IIKarolciaII
francesb
MichAsiUla
Gubba
hipotermia
rokset
fosforek
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



Tutek617
yyy.....xD
hipotermia
zajebiste
Wrzeszczyk91
Fajny pomysł :)