marzycielka123

marzycielka123

Dodane 8.08 o 9:33
Obserwuj
Co sądzicie? :)

Co sądzicie?

:)

Zgłoś naruszenie

Regretnothing

Ładna sukienka i ogólnie kolorystyka. Mi się podoba :)

 |  8.08 o 10:09  

konto-usunięte

trochę za niska, nawet w tych wysokich obcasach

 |  8.08 o 9:46  

We_Be_Inspiration

za bardzo opalona

 |  8.08 o 9:38  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: