po pierwsze: wysokie buty są bardziej na miejscu i lepiej będą się kąponować z sukienką, któa jest elegancka i raczej nie na wyjście do piwiarni ;) (przykład tylko). po drugie: zdjęcie jest źle wykonane, telefon powinien być niżej, i lepiej ustawiony, łapie sylwetkę od góry w dół, więc wydaje się być niewymiarowa....
trochę bardziej chyba powinnaś ją ściągnąć do dołu, lepiej by się układała na biuście (tak mi się wydaje) bo na tym zdjęciu to tak średnio w sumie ale może to tylko kwestia właśnie ułożenia kiecki, bo sama w sobie całkiem ok:)
kolor okej i ogólnie ładna sukienka, jednak nie pasuje do figury, co często się zdarza. właśnie ta 'falbanka' powinna być niżej.. a w ten sposób jak na zdjęciu zniekształca figurę, a jesteś szczuplutką osobą o ładnej figurze, więc nie rób sobie tej krzywdy ;D
maurerkamila
Misfits, zdj było robione w przymierzalni, a buty miały być ucięte ale cos mi sie iPhone zacina i tak to wyszło;D
sznapsxdd
a nic xd
Misfits
po pierwsze: wysokie buty są bardziej na miejscu i lepiej będą się kąponować z sukienką, któa jest elegancka i raczej nie na wyjście do piwiarni ;) (przykład tylko). po drugie: zdjęcie jest źle wykonane, telefon powinien być niżej, i lepiej ustawiony, łapie sylwetkę od góry w dół, więc wydaje się być niewymiarowa....
etoilee
to nie jest typowa baskinka, to jest raczej podróba, bo ta falbanka jest za wysoko ;p poszukaj innej kiecki
chce_byc_fit
trochę bardziej chyba powinnaś ją ściągnąć do dołu, lepiej by się układała na biuście (tak mi się wydaje) bo na tym zdjęciu to tak średnio w sumie ale może to tylko kwestia właśnie ułożenia kiecki, bo sama w sobie całkiem ok:)
pj82942
Szału nie ma. No ale to już twoja decyzja :)
niebieska96
kolor okej i ogólnie ładna sukienka, jednak nie pasuje do figury, co często się zdarza. właśnie ta 'falbanka' powinna być niżej.. a w ten sposób jak na zdjęciu zniekształca figurę, a jesteś szczuplutką osobą o ładnej figurze, więc nie rób sobie tej krzywdy ;D
ilovereggaeandyou
niby tak ale mi osobiscie one bardzo sie podobają i ja sb je nosze bo nie szczegolnie "idę" za modą ;)
smartasss94
jak dla mnie czas baskinek się skończył..;)