coś dla pań <3
Polubili:
xbananarepublic
ancur
kkaarraa3113
MartaKinga
czarna622
kinia60
LoveLoveJustaaa
anonimowygalijczyk
gabi777
Ritaa96
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...