coś dla pań <3
Polubili:
xbananarepublic
laurrre
innadziwna
marx02
UCan_tTouchThis
anonimowygalijczyk
MartaKinga
Szkicownikowo
Ritaa96
kinia60
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...