coś dla pań <3
Polubili:
laurrre
katheleenkaa
anonimowygalijczyk
marx02
kinia60
ancur
kkaarraa3113
sonia0697
agasis15
czarna622
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...