coś dla pań <3
Polubili:
gabi777
xbananarepublic
LoveLoveJustaaa
kkaarraa3113
laurrre
czarna622
lizkaa23
sium_cium
sonia0697
MartaKinga
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...