coś dla pań <3
Polubili:
UCan_tTouchThis
sium_cium
Szkicownikowo
LoveLoveJustaaa
anonimowygalijczyk
kinia60
laurrre
kkaarraa3113
xbananarepublic
katheleenkaa
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...