coś dla pań <3
Polubili:
katheleenkaa
innadziwna
kinialove
laurrre
Szkicownikowo
anonimowygalijczyk
Ritaa96
ancur
marx02
czarna622
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...