coś dla pań <3
Polubili:
kinia60
laurrre
kkaarraa3113
ancur
sium_cium
anonimowygalijczyk
UCan_tTouchThis
sonia0697
kinialove
Ritaa96
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...