coś dla pań <3
Polubili:
xbananarepublic
marx02
UCan_tTouchThis
sium_cium
LoveLoveJustaaa
katheleenkaa
sonia0697
czarna622
lizkaa23
Ritaa96
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...