coś dla pań <3
Polubili:
innadziwna
gabi777
kinialove
lizkaa23
xbananarepublic
kinia60
LoveLoveJustaaa
anonimowygalijczyk
Szkicownikowo
MartaKinga
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...