coś dla pań <3
Polubili:
sonia0697
gabi777
anonimowygalijczyk
kinialove
ancur
UCan_tTouchThis
laurrre
kkaarraa3113
lizkaa23
czarna622
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...