coś dla pań <3
Polubili:
katheleenkaa
agasis15
laurrre
kinialove
ancur
sonia0697
innadziwna
UCan_tTouchThis
marx02
Ritaa96
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...