coś dla pań <3
Polubili:
czarna622
sium_cium
LoveLoveJustaaa
kinia60
kinialove
innadziwna
xbananarepublic
laurrre
gabi777
kkaarraa3113
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...