coś dla pań <3
Polubili:
xbananarepublic
sium_cium
Szkicownikowo
katheleenkaa
sonia0697
gabi777
marx02
MartaKinga
czarna622
kinialove
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...