coś dla pań <3
Polubili:
marx02
kinia60
Ritaa96
anonimowygalijczyk
sium_cium
agasis15
xbananarepublic
katheleenkaa
MartaKinga
kinialove
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...