coś dla pań <3
Polubili:
anonimowygalijczyk
sium_cium
MartaKinga
agasis15
lizkaa23
sonia0697
ancur
kkaarraa3113
Ritaa96
gabi777
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...