coś dla pań <3
Polubili:
MartaKinga
marx02
kinia60
kkaarraa3113
czarna622
katheleenkaa
Ritaa96
Szkicownikowo
sium_cium
laurrre
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...