coś dla pań <3
Polubili:
kinia60
lizkaa23
MartaKinga
LoveLoveJustaaa
innadziwna
kinialove
kkaarraa3113
Ritaa96
anonimowygalijczyk
UCan_tTouchThis
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...