coś dla pań <3
Polubili:
anonimowygalijczyk
kinialove
sium_cium
laurrre
ancur
UCan_tTouchThis
innadziwna
agasis15
marx02
gabi777
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...