coś dla pań <3
Polubili:
anonimowygalijczyk
marx02
kinialove
innadziwna
xbananarepublic
lizkaa23
katheleenkaa
UCan_tTouchThis
laurrre
gabi777
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...