coś dla pań <3
Polubili:
xbananarepublic
lizkaa23
Ritaa96
gabi777
kkaarraa3113
UCan_tTouchThis
agasis15
katheleenkaa
sonia0697
marx02
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...