coś dla pań <3
Polubili:
katheleenkaa
kinia60
lizkaa23
czarna622
sium_cium
kkaarraa3113
sonia0697
ancur
innadziwna
Szkicownikowo
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...