coś dla pań <3
Polubili:
laurrre
czarna622
sonia0697
anonimowygalijczyk
katheleenkaa
innadziwna
gabi777
LoveLoveJustaaa
kinialove
kkaarraa3113
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...