coś dla pań <3
Polubili:
xbananarepublic
Szkicownikowo
lizkaa23
gabi777
kinia60
kinialove
ancur
katheleenkaa
sium_cium
Ritaa96
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...