coś dla pań <3
Polubili:
kinia60
Szkicownikowo
kinialove
lizkaa23
marx02
MartaKinga
kkaarraa3113
xbananarepublic
sonia0697
Ritaa96
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...