coś dla pań <3
Polubili:
agasis15
laurrre
czarna622
innadziwna
kinialove
UCan_tTouchThis
kinia60
sonia0697
xbananarepublic
anonimowygalijczyk
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...