coś dla pań <3
Polubili:
agasis15
LoveLoveJustaaa
sonia0697
gabi777
sium_cium
czarna622
xbananarepublic
kinia60
Ritaa96
kkaarraa3113
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...