coś dla pań <3
Polubili:
xbananarepublic
katheleenkaa
Szkicownikowo
lizkaa23
LoveLoveJustaaa
Ritaa96
UCan_tTouchThis
innadziwna
MartaKinga
czarna622
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...