coś dla pań <3
Polubili:
UCan_tTouchThis
Szkicownikowo
laurrre
LoveLoveJustaaa
kkaarraa3113
innadziwna
kinia60
kinialove
anonimowygalijczyk
xbananarepublic
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...