coś dla pań <3
Polubili:
anonimowygalijczyk
lizkaa23
kinialove
MartaKinga
agasis15
Ritaa96
xbananarepublic
katheleenkaa
ancur
LoveLoveJustaaa
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...