coś dla pań <3
Polubili:
ancur
laurrre
Ritaa96
marx02
kkaarraa3113
sium_cium
anonimowygalijczyk
agasis15
UCan_tTouchThis
kinia60
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...