coś dla pań <3
Polubili:
sonia0697
katheleenkaa
kinialove
Ritaa96
LoveLoveJustaaa
kkaarraa3113
MartaKinga
kinia60
gabi777
agasis15
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...