coś dla pań <3
Polubili:
kinialove
innadziwna
sonia0697
Szkicownikowo
agasis15
marx02
laurrre
anonimowygalijczyk
LoveLoveJustaaa
sium_cium
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...