coś dla pań <3
Polubili:
kinia60
katheleenkaa
xbananarepublic
UCan_tTouchThis
agasis15
MartaKinga
kkaarraa3113
Szkicownikowo
LoveLoveJustaaa
innadziwna
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...