coś dla pań <3
Polubili:
sium_cium
Szkicownikowo
innadziwna
MartaKinga
agasis15
anonimowygalijczyk
marx02
Ritaa96
kkaarraa3113
czarna622
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...