coś dla pań <3
Polubili:
kkaarraa3113
sonia0697
czarna622
gabi777
ancur
anonimowygalijczyk
lizkaa23
innadziwna
xbananarepublic
katheleenkaa
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...