coś dla pań <3
Polubili:
katheleenkaa
MartaKinga
UCan_tTouchThis
sonia0697
lizkaa23
LoveLoveJustaaa
Ritaa96
sium_cium
laurrre
kinia60
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...