coś dla pań <3
Polubili:
LoveLoveJustaaa
Szkicownikowo
kinialove
kinia60
anonimowygalijczyk
katheleenkaa
UCan_tTouchThis
Ritaa96
sonia0697
gabi777
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...