coś dla pań <3
Polubili:
sonia0697
agasis15
lizkaa23
marx02
czarna622
anonimowygalijczyk
xbananarepublic
katheleenkaa
kkaarraa3113
laurrre
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


















Kasiej
a ja wole spokojnego, kochajacego chlopaka ;)bo nie znam przypadku, w ktorym milosc z tzw bad boy'em wyszla kobiecie na dobre...