coś pięknego !
Polubili:
justynaany
bessi
madziaaj00
Myszkaa1906
_dudus3
doomiiii
Askuuu
Rudziutqa
smile94
xoxom12
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




bessi
Mam jeden:) w sumie go lubię, ale mogłabym go przemienić w jakis kwiat. Ale więcej, nie dziekuję:) Nie zmiania to faktu , żę strasznie lubie kobiece ciała w pięknych tatuażach :)
bessi
świetne!!! ale ja sama bym się nigdy nie odważyła :)