coś pięknego !
Polubili:
justyna514
martuxoxo
xoxom12
monikajoanna2908
andzia01234
bessi
megg000
miodunia
kochamciepaula
smile94
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




bessi
Mam jeden:) w sumie go lubię, ale mogłabym go przemienić w jakis kwiat. Ale więcej, nie dziekuję:) Nie zmiania to faktu , żę strasznie lubie kobiece ciała w pięknych tatuażach :)
bessi
świetne!!! ale ja sama bym się nigdy nie odważyła :)