coś pięknego !
Polubili:
monikajoanna2908
madziaaj00
oceek
Myszkaa1906
kaaziu
miriam22
megg000
Rudziutqa
justynaany
andzia01234
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




bessi
Mam jeden:) w sumie go lubię, ale mogłabym go przemienić w jakis kwiat. Ale więcej, nie dziekuję:) Nie zmiania to faktu , żę strasznie lubie kobiece ciała w pięknych tatuażach :)
bessi
świetne!!! ale ja sama bym się nigdy nie odważyła :)