coś pięknego !
Polubili:
_dudus3
doomiiii
smile94
kochamciepaula
Myszkaa1906
misia155
miodunia
xoxom12
kaaziu
monikajoanna2908
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




bessi
Mam jeden:) w sumie go lubię, ale mogłabym go przemienić w jakis kwiat. Ale więcej, nie dziekuję:) Nie zmiania to faktu , żę strasznie lubie kobiece ciała w pięknych tatuażach :)
bessi
świetne!!! ale ja sama bym się nigdy nie odważyła :)