coś pięknego
Polubili:
SusieJSunshine
nekami
Madwoman
kall7
lakira
beatris9512
Synt1990
poziomka_69
malwinka1000
ZieloneChmury
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























pepsiaa
zajebisty !
ZieloneChmury
oj , marzy mi się taki :)
nekami
piękny to mało powiedziane ale jaki drogi musi byc skoro gorsze wersje na etsy kosztują 2,5-6tys zł :(