coś pięknego
Polubili:
beatris9512
ZieloneChmury
poziomka_69
k_m_s
nekami
Synt1990
Madwoman
malwinka1000
lakira
SusieJSunshine
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























pepsiaa
zajebisty !
ZieloneChmury
oj , marzy mi się taki :)
nekami
piękny to mało powiedziane ale jaki drogi musi byc skoro gorsze wersje na etsy kosztują 2,5-6tys zł :(