coś pięknego
Polubili:
beatris9512
k_m_s
lakira
kall7
poziomka_69
ZieloneChmury
malwinka1000
nekami
Synt1990
Madwoman
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























pepsiaa
zajebisty !
ZieloneChmury
oj , marzy mi się taki :)
nekami
piękny to mało powiedziane ale jaki drogi musi byc skoro gorsze wersje na etsy kosztują 2,5-6tys zł :(