coś pięknego..
Polubili:
Gazela_pl
Iccana
sapphire
koteciek22
patysia_2908
12ani12
Claudi3a
gibsonek11
Dosia687
justynaas
oraz 74 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:

















vwvww
oooooo
sasskia
słoodkie.;)
alcyone
też mi to wygląda na kruche ciasto, a truskawki można też wymieszać z dżemem :)
Alekssanderka
podejrzewam, że ciasto jak na zwykłą kruchą szarlotkę albo tartę, podzielone na pół (spód + góra z serduszek), a truskawki tylko pokrojone i posypane cukrem ;)
belson111
Ludzie dajcie przepis bo musze zrobić takie cos Kamili Zuber ;D