lulu7

lulu7 od Alizjaa

Dodane 11.11 o 11:27
Przypięte z coś w tym jest...
Obserwuj
coś w tym jest...

coś w tym jest...

Zgłoś naruszenie

sartist20

To prawda. Ale niektórzy też nie widzą różnicy między bycie wrednym a szczerym. Ja zawsze mówię komuś co myślę,ale nigdy nie przekraczam granicy ,gdzie moje słowa mogłyby kogos zniszczyc

3  |  15.02 o 8:18  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: