Coś w tym jest..
Polubili:
czekotubka831
Kingabil1
ynette07
ALO3235
Emilkaaa14
misieg007
lolo12345
sabkuz
angelikapawlik
Xoxoxd
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Martyna_5555
jak kumpli*
Martyna_5555
Ja sama z moim byłym mam spoko relacje :)
Martyna_5555
No chyba, że obie strony stwierdziły, że uczucie się "wypaliło", traktują się jako kumpli i rozstaja się w zgodzie.