Coś w tym jest..
Polubili:
af9204
ynette07
autsajderkaa
sabkuz
BlackEevee
klaudiaa02
SlodkaElsa16
Kingabil1
kropelka1234
bluszczczcz
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Martyna_5555
jak kumpli*
Martyna_5555
Ja sama z moim byłym mam spoko relacje :)
Martyna_5555
No chyba, że obie strony stwierdziły, że uczucie się "wypaliło", traktują się jako kumpli i rozstaja się w zgodzie.