Coś w tym jest..
Polubili:
sabkuz
ALO3235
samotniczka13
BlackEevee
ynette07
misieg007
czekotubka831
maga69
angelikapawlik
Swats
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Martyna_5555
jak kumpli*
Martyna_5555
Ja sama z moim byłym mam spoko relacje :)
Martyna_5555
No chyba, że obie strony stwierdziły, że uczucie się "wypaliło", traktują się jako kumpli i rozstaja się w zgodzie.