Coś w tym jest..
Polubili:
maga69
sabkuz
angelikapawlik
SlodkaElsa16
Emilkaaa14
Xoxoxd
autsajderkaa
Swats
Kingabil1
lolo12345
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Martyna_5555
jak kumpli*
Martyna_5555
Ja sama z moim byłym mam spoko relacje :)
Martyna_5555
No chyba, że obie strony stwierdziły, że uczucie się "wypaliło", traktują się jako kumpli i rozstaja się w zgodzie.