Coś w tym jest..
Polubili:
sabkuz
af9204
katarzynex
ALO3235
Kingabil1
klaudiaa02
Xoxoxd
SlodkaElsa16
lolo12345
ino29
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Martyna_5555
jak kumpli*
Martyna_5555
Ja sama z moim byłym mam spoko relacje :)
Martyna_5555
No chyba, że obie strony stwierdziły, że uczucie się "wypaliło", traktują się jako kumpli i rozstaja się w zgodzie.