Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

popłakałam się :)
Patrz pozytywnie na świat ....
. :D
Cóż.
Parę zasad. :) BĄDŹ FIT! ;]
Prawda!
Kocham Cię tak jak Peeta ko...
Paznokcie z Igrzysk Śmierci...
WOW!!! Jaki ładny rysunek *-*
...