Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

KRAJANKA OREO FUDGE
Najlepszy kurczak na świeci...
Paletka
cudo<3
Shh..Zielonego?;)
Sokoterapia
mazia221

mazia221 od evela25

Dodane 6.10 o 11:18
Przypięte z cudo<3
Obserwuj
cudo<3

cudo<3

Zgłoś naruszenie

evela25

racja na ukos zdecydowanie lepiej by wygladalo ;) moze zrobie sobie taki:p

 |  16.09 o 21:20  

konto-usunięte

cudowny! ale ja bym go zrobiła na ukos stopu a nie tak bokiem..

 |  16.09 o 21:16  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: