Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

świątecznie:0 ciasto orzech...
Nosicie?
nice :)
Podoba się?
A cena.. mmmm :)
Co o tym sądzicie?
Ja bym r...
Nice :) Ale droga :(
...
Cudowne :)
Meeeeega :O
Boskie :)))
Podobają się???
Gaguska

Gaguska

Dodane 14.08 o 14:39
Obserwuj

Cudowne :)

Polubili: Pandzia111 xemmy
Zgłoś naruszenie

thiller1982

super

 |  21.08 o 21:07  

Gaguska

Każdy ma prawo lubić coś, co niekoniecznie podoba się innym :P

 |  14.08 o 18:49  

Paula1998

ochydne

 |  14.08 o 14:58  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: