cudownie <3
Polubili:
martuxoxo
etoilee
Domi2000
sium_cium
zelkowata
andziusszek
megusta20
Obczaj_to
lelonka
Renatalabuz
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:













vixen89
Według mnie sweter tu nie pasuje. Sam w sobie jest śliczny, ale psuje delikatną stylizację :)