cwiczenia
Polubili:
weronisia259
lillily
an_rry
klaudia509
WeRcIa108
xkami
Nacia493
PatiBu
katarynka28
hoxiliios
oraz 384 innych użytkowników
cleoesme
ja mam taką budowę jak po prawej, przez to brzuch nawet jak jest płaski to sprawia wrażenie zaokrąglonego
misiadominisia05
lol
Lexia86
Ja póki co wystartowałam z 15 powtórzeniami na nogę i z obciążeniem. 3 dzień za mną i straszne zakwasy...po miesiącu planuję zwiększyć ilość powtórzeń :)
konto-usunięte
plamps000.blogspot.com/ ZAPRASZAMY
Oliwiaaa345
jak mam czas to cwicze ale jest to moze raz albo dwa razy w tyg a gdzies slyszalam opinie ze w cwiczeniach nie powinno sie robic przerwy dluzszej niz 3 dni bo to wtedy malo daje :/
MarySoo
Ktoś wie, ile razy powinno się powtarzać powyższe ćwiczenia?
Użytkownicy także przypinają:




















Zaloguj się, aby dodać komentarz.