cwiczenia
Polubili:
sapotka3
aniastella9
anabell23
pati123100
Bysia2002
mb4
Kaassiiaaa
karolcia20051
pannakruk
Gunsowa28
oraz 384 innych użytkowników
cleoesme
ja mam taką budowę jak po prawej, przez to brzuch nawet jak jest płaski to sprawia wrażenie zaokrąglonego
misiadominisia05
lol
Lexia86
Ja póki co wystartowałam z 15 powtórzeniami na nogę i z obciążeniem. 3 dzień za mną i straszne zakwasy...po miesiącu planuję zwiększyć ilość powtórzeń :)
konto-usunięte
plamps000.blogspot.com/ ZAPRASZAMY
Oliwiaaa345
jak mam czas to cwicze ale jest to moze raz albo dwa razy w tyg a gdzies slyszalam opinie ze w cwiczeniach nie powinno sie robic przerwy dluzszej niz 3 dni bo to wtedy malo daje :/
MarySoo
Ktoś wie, ile razy powinno się powtarzać powyższe ćwiczenia?
Użytkownicy także przypinają:




















Zaloguj się, aby dodać komentarz.