ćwiczymy!
Polubili:
misia2014
malutka_32
Lemurovaa
amsz
Tysia_12345
kochana1123
Anusqa01
natalkak100
natalcia85
bambiinoo
oraz 307 innych użytkowników
Misia2410
czy tylko mi po przysiadach wyrabiaja sie bardziej miesnie ud niz posladkow ?
AnitaJowita2001
Dołączam do was dziewczyny !!
ove
ćwiczę to wszystko 4 dzień oby wytrwać do końca;)
Xavierra
dołączam się :3
Misia2410
Ja dzis zaczełam i mam nadzieję ze wytrwam :)
pala2613
po co ja to robiłam... 20 dni i bez jakichkolwiek efektów..
Amiciu
jade z Wami :P
Kotna_
nie róbcie nożyc, bo wykrzywiają kręgosłup /:, lepiej robić brzuszki z nogami w pionie (;
onlynela
yeee ! no to działamy
konsta
Polecam!
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.








Zaloguj się, aby dodać komentarz.