Ćwiczymy :3
Polubili:
misiek585
lookingfor
asias5
lenkaa27
nataliaskurtys
jotka141
angelika1992i
krejzolka54
VeniaxD
nie_ubrana1609
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?