Ćwiczymy :3
Polubili:
IzQa__11
nimfanixie
wiktoria0632
Klocylda
wiolaa21
Kathy_96
klaudula007
izka777
angelika1992i
dominika03
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?