Ćwiczymy :3
Polubili:
krystyna83
BlackHeard
lolewen
xevix
sylwciiiaa94
Magicflower
izka777
scorpio1234
nie_ubrana1609
VeniaxD
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?