Ćwiczymy :3
Polubili:
nie_ubrana1609
malinooowamony
kasiula16553
karolina16724
marlena06
syylwia
Milleczka
Leemon
aduska103
lenkaa27
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?