Ćwiczymy :3
Polubili:
palinnna
ouu1
kzamiar
LadyMandy
nataliaskurtys
kasiula16553
radziaaaa
SMinia
Iwoniastaa
misiek585
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?