Ćwiczymy :3
Polubili:
misiek585
Destination
nataliaskurtys
justina0125
ouu1
Magicflower
SMinia
syylwia
marlena06
LadyMandy
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?