Ćwiczymy :3
Polubili:
aduska103
Pinka103
SMinia
czekolandia
nie_ubrana1609
kasiula16553
19051995
syylwia
karolina16724
marlena06
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?