Ćwiczymy :3
Polubili:
scorpio1234
Kathy_96
nataliaskurtys
harukatenoh00
krejzolka54
19051995
IzQa__11
karolina16724
lookingfor
fpasia
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?