Ćwiczymy :3
Polubili:
Zoriuszka
czachunia1
BlackHeard
sylwciiiaa94
malinooowamony
Iwoniastaa
izka777
Klocylda
dominika03
19051995
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?