Ćwiczymy :3
Polubili:
radziaaaa
lolewen
natalcial
karolina16724
izka777
ouu1
czekolandia
misiek585
mehost
19051995
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?