Ćwiczymy :3
Polubili:
malinooowamony
wiolaa21
BlackHeard
sylwciiiaa94
justina0125
Magicflower
czachunia1
Leemon
scorpio1234
SMinia
oraz 46 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









twojmakeup
Inglot w sloiczku jest fajny a po dodaniu kropelki duraline to już w ogóle czad:) nakładam pędzelkiem do zdobień paznokci najmniejszym jaki znalazłam
anay2807
Jakie eyelinery polecacie? ;)
poziomka007
a może ktoś zna dobry eyeliner w pisaku?