Więcej zszywek z tablicy

Jedzonko <3

Stromboli to rodzaj zawijan...
Bananowa kawa. Banana blend...
Ciasto czkoladowe z kremem ...
Francuskie ciasteczka z leś...
kuleczki rafaelloPrzepis na...
Czekoladowe pucharki
Zanim włożysz do jabłka lod...
CZEKOLADA
mmmmm...... :)
Kiwi w czekoladzie
...i nagle miesny jez juz n...
TORCIK SEROWO MALINOWY


Bi...
...
CIASTECZKA Z POMARAŃCZOWĄ N...
Ciastka na walentynki :)
Sk...
sercowe ciasto truskawkowe ...
sernik sercowy
galaretki
Naleśniki w paski z serkiem...
Podsmaż cebulkę, potem doda...
Shayal

Shayal od malima7025

Dodane 29.05 o 9:13
Przypięte z CZEKOLADA
Obserwuj
CZEKOLADA

CZEKOLADA

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

renia42

mniam wygląda apetycznie

 |  10.10 o 16:03  

izusia33

poprosiłabym przepis apetycznie wyglada

 |  3.10 o 14:05  

zaplecami

ewentualnie robić to warstwami: najpierw trochę posmarować, poczekać aż zastygnie, potem znowu itd. żeby była odpowiednia grubość i miska się nie rozpadła

 |  3.08 o 16:04  

kaka_25

<3

 |  19.07 o 14:01  

Kejt93

Czekolada musi być już w stanie lekkiego zastygania, aby nie spływała

 |  15.07 o 16:14  

jgxtom

mniam!!!!

 |  14.07 o 9:39  

Sandra9011

Może musi być rozpuszczona ale nie gorąca. Nie jestem pewna,strzelam:)

 |  21.06 o 16:40  

nataliki

ale ta czekolada nie spłynie cala z folii na dół?

 |  21.06 o 10:50  

Sandra9011

Jak na moje oko:miseczkę od środku wyłożyć folią,dokładnie wysmarować czekoladą i wstawić do lodówki do zastygnięcia. Potem delikatnie wyjąć czekoladową miseczkę z folią i delikatnie ją odkleić.

 |  20.06 o 20:06  

nataliki

jak zrobic?

 |  20.06 o 13:37  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: