Karola9472

Karola9472

Dodane 16.11 o 12:11
Obserwuj
czy ktoś używał ?:)

czy ktoś używał ?

:)

Zgłoś naruszenie

Karola9472

używam od tygodnia ten odżywki i jestem megaaaaaa zadowolona ! paznokcie są całkiem inne , twarde , błyszczące :) każdy ma inna płytkę , jednej osobie pomoże a drugiej zaszkodzi ale warto spróbować :) ja jestem zachwycona

 |  23.11 o 22:44  

Mary_Daniels

Nigdy do końca nie wierzyłam w ten cudowne odżywki ale ta naprawdę mi pomogła. Wcześniej używałam Sally Hansen i nie miałam tak dobrych efektów. Oczywiście na każdego działa coś innego i trzeba stosować z głową.

1  |  16.11 o 15:55  

indiva23

Nie polecam. Wycofali ze składu formaldehyd, ale nadal pozostawia wiele do życzenia i może zniszczyć paznokcie. Polecam zainwestować w odżywki od Sally Hansen - działaja cuda :)

 |  16.11 o 12:44   Pokaż odpowiedzi

kasha1985

tak. i jest naprawdę skuteczny. Tylko przed nałożeniem koniczne trzeba posmarować olejkiem skórki.

1  |  16.11 o 12:32  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: