używam od tygodnia ten odżywki i jestem megaaaaaa zadowolona ! paznokcie są całkiem inne , twarde , błyszczące :) każdy ma inna płytkę , jednej osobie pomoże a drugiej zaszkodzi ale warto spróbować :) ja jestem zachwycona
Nigdy do końca nie wierzyłam w ten cudowne odżywki ale ta naprawdę mi pomogła. Wcześniej używałam Sally Hansen i nie miałam tak dobrych efektów. Oczywiście na każdego działa coś innego i trzeba stosować z głową.
Nie polecam. Wycofali ze składu formaldehyd, ale nadal pozostawia wiele do życzenia i może zniszczyć paznokcie. Polecam zainwestować w odżywki od Sally Hansen - działaja cuda :)
Karola9472
używam od tygodnia ten odżywki i jestem megaaaaaa zadowolona ! paznokcie są całkiem inne , twarde , błyszczące :) każdy ma inna płytkę , jednej osobie pomoże a drugiej zaszkodzi ale warto spróbować :) ja jestem zachwycona
Mary_Daniels
Nigdy do końca nie wierzyłam w ten cudowne odżywki ale ta naprawdę mi pomogła. Wcześniej używałam Sally Hansen i nie miałam tak dobrych efektów. Oczywiście na każdego działa coś innego i trzeba stosować z głową.
indiva23
Nie polecam. Wycofali ze składu formaldehyd, ale nadal pozostawia wiele do życzenia i może zniszczyć paznokcie. Polecam zainwestować w odżywki od Sally Hansen - działaja cuda :)
kasha1985
tak. i jest naprawdę skuteczny. Tylko przed nałożeniem koniczne trzeba posmarować olejkiem skórki.