czyli warto...
Polubili:
julka07076
Otakuever
zakrecona2
Kotelet_Schabowy
wodzionka
Depcinka1056
klaudiaa02
kajka_daje_lajka
Maddie333
Kamkaes
oraz 17 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:















kamilatoja
endorfiny wytwarzaja sie nawet jak jesz czekolade
ola_10
trochę na wyrost nazywać problemem w utrzymaniu wagi fakt, że w ciągu tygodnia nie spalisz 1200kcal... :o
indiva23
Czy warto? No pewnie że tak, przecież seks jest bardzo dobry dla obojga partnerów. Przede wszystkim ucisla więzi między ludźmi :) są osoby, które unikają seksu ale chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że to jest dla nich szkodliwe. Dla obydwu stron.