Więcej zszywek z tablicy

ksiazki

uhuhu
....
...
wie ktoś co to za książka ??
<3..
czytał ktoś ???
czytał ktos ??
ja czytałam ...
ariela_302

ariela_302

Dodane 23.02 o 15:05
Obserwuj
czytał ktoś ???

czytał ktoś ?

??

Zgłoś naruszenie

ariela_302

:)xx

 |  23.02 o 15:42  

MonKate

na początku książka mnie denerwowała, ale z rozdziału na rozdział coraz bardzie mi się podobała..wydaje mi się, że warto poświęcić trochę czasu na nią ;)

 |  23.02 o 15:37  

Gosiaczek135

Film poradnik pozytywnego myślenia powstał na podstawie książki. :p

 |  23.02 o 15:20  

Mrolka

Chyba raczej 'oglądał ktoś'

 |  23.02 o 15:17  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: