Więcej zszywek z tablicy

Książki

Siostry... do końca w napię...
Pewnego wieczoru Summer idz...
Oparta na faktach historia ...
Rozdzierająca serce, dogłęb...
Wyjątkowa powieść o uczucia...
czytaliście ?
Czy posiada ktoś pdf?
LaChispa

LaChispa od nikolinaaa

Dodane 12.03 o 18:00
Przypięte z czytaliście ?
Obserwuj
czytaliście ?

czytaliście ?

Zgłoś naruszenie

ewcia2tXD

zwalone :/

 |  19.03 o 22:54  

macka123

Sa lepsze i gorsze fragmenty. Ogólnie polecam!

 |  16.03 o 0:21  

karmelove23

tak, genialana polecam ❤

 |  13.03 o 8:39  

gabi1154

świetna książka. jedna z najlepszych jakie miałam w ręku ;)

 |  11.03 o 21:06  

konto-usunięte

Genialna, bardzo często do niej wracam ;)

 |  11.03 o 7:56  

Katy1023

Dopiero mam taki zamiar :)

 |  10.03 o 22:39  

nitaimba

Mam też "jesteś cudem". Polecam obie, dawały mi mnóstwo pozytywnej energii :D

 |  10.03 o 22:35  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: