Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Czytamy! :)
"Wolę żyć, umierając, ...
podawajcie tytuły książek j...
...
...
I znów idealny kącik do czy...
brewki ^^
,,,
...
piekne *.*
Nooner Tutorial na kitulec ...
Chleb pita wg Bajaderki
1 1...