DIY, handmade, pomysły.
Polubili:
Apolonia97
EwelinaPND
memorise
kanaschii
enid85
desacuerdo
blueberryxx
aga_pas
magnes207
2002marta
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























sabe
to jest tzw watolina - używa się ją do ocieplania kurtek np.zimowych
AllietheSweetheart
wygląda na watę, tą w dużych opakowaniach. fajnie wyglądałby cały sufit w tych chmurkach, tylko ich mocowanie może być problematyczne.
ArtLunatyk
to wata, czy jakaś gąbka? ..śliczne są te chmurki ^^
Molly
Zrobię to!