Dla amatorów Nutelli.
Polubili:
kasia020406
melonik246
Oliwiaxo
elegancja523
Helenka1995
littleblackmoon
xedziaax
kisielmniam
hajducka_309
Natalka432
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























olena1206ola
W ikei są podobne foremki do dziś :)
ElaHargot
ikea
Duminka112
pychotka
alexxx2222
wiecie gdie można kupić takie foremki na lody z tymi patyczkami do nich?
Mufinka94
No wow, ale podejrzewam, że nie dałabym rady zjeść nawet jednego w całości.