Dla amatorów Nutelli.
Polubili:
asia522252
maria123321
a_undomiel
sobczak10
Veronikax96xx
hajducka_309
aklime1
lucy101
Agateu
elegancja523
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























olena1206ola
W ikei są podobne foremki do dziś :)
ElaHargot
ikea
Duminka112
pychotka
alexxx2222
wiecie gdie można kupić takie foremki na lody z tymi patyczkami do nich?
Mufinka94
No wow, ale podejrzewam, że nie dałabym rady zjeść nawet jednego w całości.