Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

makijaż ;)
...
...
Jesiennie
jesiennie
...
...
niby nic specjalnego, a jak...
iuyrfttgui
stylizacja dnia<3
tfghjghj
jesienny płaszczyk ♥
<3 <3
...
jesiennie
mega
Extra ;p
Biel ;p
...
podoba mi sie bardzo:D
Boskaaa ! <3
...
Dla odważnej ;)
♥♥♥
boskie
k4mcia

k4mcia od AlexS

Dodane 25.11 o 17:43
Przypięte z Dla odważnej ;)
Obserwuj

Dla odważnej ;)

Zgłoś naruszenie

CZARODZIEJKA9

widziałam z przodu, niestety nie zabija

 |  9.12 o 12:14  

1xbogusiax1

Piękna!

 |  3.12 o 17:45  

dolores85

ciekawi mnie jak wygląda z przodu, ale piękna.

 |  2.12 o 20:51  

agata356

hm czarna i krótka , bez falbanek :)

 |  1.12 o 16:03  

maleszu

Najpiękniejsza........ wyjątkowa!

 |  24.11 o 23:40  

Perversione33

Cudowna :*

 |  22.11 o 22:42  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: