Do sukcesu nie ma windy.
Polubili:
annbia
taura
emileczkaa
Roksana_15
Aprilynne
_slowiczek_
Karla_
fit_life
go96321
Poziomeczka23
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:















ladyardzesz
gratuluję
buuu1234
Świetny ;) co trenujesz ?
maliibu
co polecasz na brzuszek? :*
inspiracje_kolacje
super :) mi zobacz ile tylko zostało, wrzuciłam przed chwilą też zdjecie. Mecze sie juz z tym sadełkiem i męcze...