do zapamiętania !
: )
Polubili:
wika0697
patryncja
alksandraw338
jukagajek
ziewacz
bestann
hejol
mangosteen
Magnetar
Ekri16
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:










Endorphine
Dla mnie lepiej by brzmiało jakby było tak: "Jesteś o wiele silniejsza i fajniejsza niż Ci myślisz (wydaje Ci się)". Ale i tak jest super :)
Ekri16
:)