do zapamiętania !
: )
Polubili:
asia350
QOlLla
madAboutYOU
monia7291
joowita
madzik962
hejol
Lusiaczek7
xnatalyy
Chojczi
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:










Endorphine
Dla mnie lepiej by brzmiało jakby było tak: "Jesteś o wiele silniejsza i fajniejsza niż Ci myślisz (wydaje Ci się)". Ale i tak jest super :)
Ekri16
:)