do zapamiętania !
: )
Polubili:
hejol
Pyssieek
_slowiczek_
QOlLla
Chojczi
now_is_good11
darinka
bestann
puszaxd
xnatalyy
oraz 20 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:










Endorphine
Dla mnie lepiej by brzmiało jakby było tak: "Jesteś o wiele silniejsza i fajniejsza niż Ci myślisz (wydaje Ci się)". Ale i tak jest super :)
Ekri16
:)