Dokładnie ;)
Polubili:
siemka29
malinka444
majkooo
klaudusia255
alexiiisss2
Youna16
Aleksandretta
Aleksandraks
kocham19
ksiezniczka1236
oraz 129 innych użytkowników
thalliesie
Odkąd znalazłam "Tego właściwego" moje życie zmieniło się diametralnie, oczywiście na lepsze. Uważam że warto mieć takie marzenie i do niego dążyć.. Dlatego mam pytanie do osób które się z tym nie zgadzają (o ile będą chciały odpowiedzieć) czemu tego nie pragnienie i czego pragniecie?
Seledynova
To mi trochę przypomina Percy'ego i Annabeth :D
zimna_jak_lod
Uh, nie. Nie każdy :)
NieWykrywalna
Ja nie chcę ;v ;/ Ale i tak uważam, że pięknie ujęte *-*
Dorkas93
hmm nie każdy...
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.
0
1
0
Czy trzeba afiszować się miłością?
anana39 "Miłość na pokaz - czy można tak stworzyć długi związek? - przeczytaj krótkie historie, może...




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.