Dokładnie :D
Polubili:
Kot202
aga241010
Ediiiiiii
DomaxD16
urwis16
duza_dziewczynka
agnieszka_1234
ania99988
sekretariat
scareme
oraz 70 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:












magicpaperbox
biorac pod uwage ze zapisuje caly zeszyt w 2tygodnie, przestaly mnir obchodzic okladki czy linia/kratka, to naprawde wszystko jedno
Rokki
Ludzie! Jakie linie?! Przecież kot!!
justynkamaj1990
jak ja chodziłam jeszcze do szkoły to moi nauczyciele nie zwracali uwagi na zeszyt i na pismo, miało być wszystko co ona dyktuje i była gitara:), my pisalismy na polskim w zeszycie w kratkę:)
xxkinia14
może brudnopis
per_petua
matematyka w linie?