Dokładnie :D
Polubili:
JustKeepBelieving
nattusskaa
kar0o0lcia
andziuula
kala1222
blondii96
Karaluszek123
MaGaDa
agutek15
ania99988
oraz 70 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:












magicpaperbox
biorac pod uwage ze zapisuje caly zeszyt w 2tygodnie, przestaly mnir obchodzic okladki czy linia/kratka, to naprawde wszystko jedno
Rokki
Ludzie! Jakie linie?! Przecież kot!!
justynkamaj1990
jak ja chodziłam jeszcze do szkoły to moi nauczyciele nie zwracali uwagi na zeszyt i na pismo, miało być wszystko co ona dyktuje i była gitara:), my pisalismy na polskim w zeszycie w kratkę:)
xxkinia14
może brudnopis
per_petua
matematyka w linie?