Dokładnie :D
Polubili:
aga241010
olcia162
scareme
oh35
Karaluszek123
misia380
celine3
kala1222
Zuzu474
asiasocha9
oraz 70 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:












magicpaperbox
biorac pod uwage ze zapisuje caly zeszyt w 2tygodnie, przestaly mnir obchodzic okladki czy linia/kratka, to naprawde wszystko jedno
Rokki
Ludzie! Jakie linie?! Przecież kot!!
justynkamaj1990
jak ja chodziłam jeszcze do szkoły to moi nauczyciele nie zwracali uwagi na zeszyt i na pismo, miało być wszystko co ona dyktuje i była gitara:), my pisalismy na polskim w zeszycie w kratkę:)
xxkinia14
może brudnopis
per_petua
matematyka w linie?