Więcej zszywek z tablicy

Bzdurki

Co widzicie? xD Przyznawać ...
Dokładnie xD
Eej no właśnie xd ale przec...
:DD
Robię :o
Moje oczko ;D
Nie hahahah xD
Dokładnie... wtf xD
Którą bierzecie? :D Ja żółt...
agamur5

agamur5

Dodane 11.06 o 23:37
Obserwuj
Dokładnie xD

Dokładnie xD

Zgłoś naruszenie

noonek

to będzie moje motto życiowe ! :D

2  |  12.06 o 11:45  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: