Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

Najlepszy sposób na schowan...
Dodaj do wody barwnik, wlej...
miseczka z confetti
...
recykling :)
...
kwiatuszek
21ppp
Serducho
Abażur
Drugie życie rolki :)
Wielkanocne jajka
Obrazek
#127
Doniczkowe
organizer.
Fajne :D
po zapalkach
#Pei-San_Ng
...
Już mam to w plamach ;)
spinacz 2
Tym razem o krok dalej. Kre...
Na blogu wykonałam dla Was ...
Zrob sobie sam szalik :) kl...
DYWANIK Z POMPONIKÓW. WIĘCE...
madado13

madado13 od filliza

Dodane 4.12 o 9:47
Przypięte z Doniczkowe
Obserwuj
Doniczkowe

Doniczkowe

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

konto-usunięte

Ja u siebie robiłam z doniczek terakotowych ceglanych i posadziłam rojniki,bardzo fajnie to wygląda.

 |  13.12 o 11:40  

Monnka

na wiosnę taki robie:)

 |  14.12 o 0:22  

Noelia

bardzo fajny pomysł,podpatrzę na pewno:)

 |  18.09 o 16:58  

CuteSweetGirlyOne

piekne:)

 |  25.08 o 16:27  

elasz

Może i kicz ale słodki .Wystarczy inne otoczenie , inne "okoliczności przyrody" , przede wszystkim inne doniczki i może być to wyrafinowany gadżet.

 |  21.08 o 14:44  

madzao

Świetny pomysł do małego ogródka :) Teraz nikt nie powie że ma mało miejsca :) Może nawet nadaje się na balkon w bloku ??

 |  12.08 o 8:41  

kornelia

świetne ;D

 |  1.08 o 13:06  

tynucha

fajnie to wygląda ! : )

 |  24.07 o 20:17  

natalia1207

Nie no fajne....

 |  13.07 o 13:32  

AnKu

moze w tych kolorach kicz... ale ogolnie pomysl jest niezly, wystarczy troche dobrego gustu...

 |  11.07 o 23:25  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: