ehh...
zazdroszcze
Polubili:
patryszka100
cytrynaax33
anula2809
ladydemoniq
magda953595
swiatelkooo
happylove
NanaRo
Shawn
sylwia237
oraz 10 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Shawn
MisiekNatalia i nie tylko Ty ;)
konto-usunięte
hmm... w sumie na rzecz takiego brzuszka mogłabym chyba stracić trochę biustu:P
Realistka
zgadzam się z buforek :d brzuszek można wyrobić , ale biustu raczej nie :D
buforek
jeśli chodzi o brzuszek to jak najbardziej, przy dobrych chęciach wykonalne :) gorzej z biustem ;p
Notlikeiwanted
Też mogłybyśmy taki mieć :) Tylko nam sie nie chce ;p