ehh...
zazdroszcze
Polubili:
ladydemoniq
sylwia237
Malenka94
Shawn
cytrynaax33
happylove
kaska_2412
etoilee
NanaRo
anula2809
oraz 10 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











Shawn
MisiekNatalia i nie tylko Ty ;)
konto-usunięte
hmm... w sumie na rzecz takiego brzuszka mogłabym chyba stracić trochę biustu:P
Realistka
zgadzam się z buforek :d brzuszek można wyrobić , ale biustu raczej nie :D
buforek
jeśli chodzi o brzuszek to jak najbardziej, przy dobrych chęciach wykonalne :) gorzej z biustem ;p
Notlikeiwanted
Też mogłybyśmy taki mieć :) Tylko nam sie nie chce ;p