Więcej zszywek z tablicy

oooo :)

kok
*.*
<3
...
<p>
Najprostszy sposób by wygla...
<3 !
...
A tu taka fryzurka :)
Warkocz z 4 pasm
Sposobów na kokardkę jest m...
DIY : hairstyle. zrobicie ? :D
Fryzurka na ciepłe, wietrzn...
włosy
Extraaa :D
wg Was, która najlepsza?
jestem na fejsie "Pazn...
robimy fryzurkę na zsybko
ładna fryzura, prawda?=)
pleciony kok
kucyk
make up
Awww !<3 Julkaa<3
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
make up
;))
adgamm

adgamm od whissper123

Dodane 18.05 o 15:21
Przypięte z Extraaa :D
Obserwuj

Extraaa :D

Zgłoś naruszenie

Rose92

Miałam taka fryzure ale z wieksza iloscia warkoczykow,swietny efekt :)

 |  12.06 o 17:21   Pokaż odpowiedzi

oliwia16032003

świetnie wyglada

 |  17.05 o 12:46  

ToOrba__SweEt

Wygląda świetnie, próbowałam to zrobić, ale nie wyszło mi :( .

 |  15.05 o 16:05  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: