facet vs.
kot :)
Polubili:
madzialkaemx3
Demonessa
Julinek15
Mysialek
dzo_en
LovelyPathToParis
juna
anya091
Catwoman
robakk
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























vjola
Bardzo trafnie dobrane i zastanawiam się, bo i koty i takich ładnych panów lubię, hmmm jedno i drugie miodzio
oceek
koty lepsze *.* chociaż panowie też niczego sobie :)
konto-usunięte
Awww... ♥
Julinek15
oooooo jak słotko:D <3