facet vs.
kot :)
Polubili:
Demonessa
Mysialek
anya091
Jessica_Rabbit
avrell
madzialkaemx3
pablapicasa
Julinek15
Zuzolka12355
paradisedreamer
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























vjola
Bardzo trafnie dobrane i zastanawiam się, bo i koty i takich ładnych panów lubię, hmmm jedno i drugie miodzio
oceek
koty lepsze *.* chociaż panowie też niczego sobie :)
konto-usunięte
Awww... ♥
Julinek15
oooooo jak słotko:D <3