facet vs.
kot :)
Polubili:
avrell
paradisedreamer
pablapicasa
Demonessa
Zuzolka12355
anya091
madzialkaemx3
Catwoman
Mysialek
juna
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























vjola
Bardzo trafnie dobrane i zastanawiam się, bo i koty i takich ładnych panów lubię, hmmm jedno i drugie miodzio
oceek
koty lepsze *.* chociaż panowie też niczego sobie :)
konto-usunięte
Awww... ♥
Julinek15
oooooo jak słotko:D <3