facet vs.
kot :)
Polubili:
Demonessa
juna
LovelyPathToParis
Catwoman
robakk
pablapicasa
vjola
Zuzolka12355
avrell
madzialkaemx3
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























vjola
Bardzo trafnie dobrane i zastanawiam się, bo i koty i takich ładnych panów lubię, hmmm jedno i drugie miodzio
oceek
koty lepsze *.* chociaż panowie też niczego sobie :)
konto-usunięte
Awww... ♥
Julinek15
oooooo jak słotko:D <3