facet vs.
kot :)
Polubili:
Julinek15
LovelyPathToParis
Zuzolka12355
paradisedreamer
anya091
robakk
Demonessa
vjola
madzialkaemx3
avrell
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























vjola
Bardzo trafnie dobrane i zastanawiam się, bo i koty i takich ładnych panów lubię, hmmm jedno i drugie miodzio
oceek
koty lepsze *.* chociaż panowie też niczego sobie :)
konto-usunięte
Awww... ♥
Julinek15
oooooo jak słotko:D <3