facet vs.
kot :)
Polubili:
Catwoman
robakk
vjola
avrell
paradisedreamer
LovelyPathToParis
anya091
Zuzolka12355
madzialkaemx3
Julinek15
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























vjola
Bardzo trafnie dobrane i zastanawiam się, bo i koty i takich ładnych panów lubię, hmmm jedno i drugie miodzio
oceek
koty lepsze *.* chociaż panowie też niczego sobie :)
konto-usunięte
Awww... ♥
Julinek15
oooooo jak słotko:D <3