fajna książka ?
???
Polubili:
diamond_69
tajemniczaaa
Maciejka1809
dusienka84
full_of_water
honia9317
truskawka10
ace
klaudia66613
klaudia3
oraz 18 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















truskawka10
według mnie trochę ryje banie ale całkiem spoko ;3
zuzalikeit
jedna z moich ulubionych :D
black_angel24
średnia.
sweetes97
czytalam ja i powiem ze byłam zaskoczona zwrotem akcji .. ^^
Love_in_books
jak najbardziej
magicznieniemagiczna
Bardzo fajna :D
baranek1994
Tak! :)
mymartag
dołączam się do pytania