fajna książka ?
???
Polubili:
Jolene_Jolene
biala0195
gosza015
full_of_water
kamcia3007
klaudia66613
noonek
zlainiegrzeczna
anet1992
sweetes97
oraz 18 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















truskawka10
według mnie trochę ryje banie ale całkiem spoko ;3
zuzalikeit
jedna z moich ulubionych :D
black_angel24
średnia.
sweetes97
czytalam ja i powiem ze byłam zaskoczona zwrotem akcji .. ^^
Love_in_books
jak najbardziej
magicznieniemagiczna
Bardzo fajna :D
baranek1994
Tak! :)
mymartag
dołączam się do pytania