fajny makijaż
Polubili:
dorcia01
NicolaBiernat
burciaaa
agunia099
hermiona13
Cathiele
paula1199
isiaa
dope
bundzia
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:























camill81
Piękny!Stylowy makijaż na wielkie wyjścia i szczegolne okazje;-)Zwłaszcza gdy ktoś ma mało zasu przed imprezą..wtedy polecam delikatne oko+wyrazistą kreska i czerwone usta!Używajcie dlugotrwalych pomadek lub fixer na pomadke(polecam z Art Deco fixing w plynie)
bundzia
oooo uwielbiam go! <3
Yoki0412
klasyka jest zawsze najlepsza...