Więcej zszywek z tablicy

Dla domu

serduszka
Subtelne... ;)
;D.
flower light
na biurko
cukierkowo
Pudełeczko
karton
...
;))
separator
świeczki
fajny pomysl;)
fajne na male prezenty
urocze sowki
oryginalne siedzisko
serduszko
diy, diy projects, diy craf...
:):):):):)
pufa
Lampiony
???
...
Lampiony (koronka&słoik)
wazonik ze słoiczka
Bukiet z szyszek ;)
Narzęd...
Monika7913

Monika7913 od elixa

Dodane 9.04 o 22:01
Przypięte z fajny pomysl;)
Obserwuj
fajny pomysl;)

fajny pomysl;)

Zgłoś naruszenie

krzysiu14

ja malowałam farbami akrylowymi i w sumie nie wyszło najgorzej, jednak wkrótce telefon szlak trafił ;p

 |  27.07 o 15:01  

konto-usunięte

Super pomysł. Można narysować co się chce, coś dla kreatywnych (;

 |  7.04 o 12:11  

nikusiaaa

ja pomalowalam telefon lakierami do paznokci i wielu znajomych bylo zachwyconych ;D

 |  6.04 o 18:37  

elixa

to są specjalne, kolorowe, nieścieralne markery Sharpie, więc nie byłoby problemu, nie starłyby się ;)

 |  2.04 o 17:57  

Lu_nyan

Czarny flamaster by się chyba nie ścierał :p można pokombinować

 |  2.04 o 12:06  

kaisa

pomysł jest fajny, jednak pisak możę się zcierać podczas używania telefonu

 |  28.03 o 23:07  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: