fantastyczne
Polubili:
Kasaka
szakalxd
Ciasteczkqowa
madzialena32
klaudialolo23
Ciastkoxx
ALAKINGA
ludwigelo
Avenir
marcela031015
oraz 34 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























xyznotakxyz
chodzić w nich tez trzeba umieć, a nie idzie ci taka przez miasto i nogi sie wyginają w każda stronę. piękny widok :))
locust
Mozna w nich niechcący popełnić samobójstwo :) świetne :)