Więcej zszywek z tablicy

Akrobatka ♥

nauczę się tak ;3 a Wy tak ...
poranna gimnastyka
Gimnastyka
Gimnastyka
gimnastyka :D
Gimnastyka
Gimnastyka ;)
gimnastyka
Gimnastyka Artystyczna
Z facebook. com/pages/Akrob...
taniec i akrobatyka
Werka214

Werka214 od ZszywkaPL

Dodane 22.10 o 20:51
Przypięte z gimnastyka
Obserwuj
gimnastyka

gimnastyka

Polubili: Askuuu
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Wikaaaa

umiem na dwie nogi rybke, dociągnąć do nosa :) na jedną jest łatwiej jak robie na jedną to stope mam na czole,

 |  16.03 o 22:50  

Ania03

;P

 |  26.11 o 16:06  

madziam1518

łoomg *-*

 |  25.11 o 20:19  

olcia88

MEGA <3

 |  23.11 o 21:54  

truskawa159

zależy z jakimi ćwiczeniami ja np. ćwiczyłam z takimi głupimi i nie wychodziło mi a teraz po ok2 dniac zrobiłąm szpagat(chociaż trzeba go jeszcze dopracować) :D

 |  23.11 o 19:25   Pokaż odpowiedzi

dragonkaa

myślę że poćwiczyć 2 tyg. wystarczy.

 |  23.11 o 0:22  

malenka7871

ale trzeba sie chwilke napracowac ;)

 |  20.11 o 23:23  

dragonkaa

*wbrew

 |  19.11 o 21:51  

dragonkaa

wbrek pozorom to nie jest takie trudne, naprawdę. ;]]

 |  19.11 o 21:51  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: