go to sleep
Polubili:
carollq
Boginituiteraz
kita11402
Aczee16
alexa17
Paulla848393
Doba
natisiuu
Alkapone336
Adramelechx3
oraz 189 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























alexa17
Święte słowa. Bo po co się zamartwiać, gdy ktoś ma cię w dupie. Lepiej siedzieć i martwić o kogoś dla kogo jesteś coś wart. Tak samo jak z miłością po co kochać kogoś kto ciebie nie kocha.
Zuzalinka50
Ha ha :-*
nataaalka123
żeby to było takie proste ;/