go to sleep
Polubili:
Klaudia218
niewinnakarolcia
patkuu
Kivvi
Misiek1816
tal_cia
wiktoria0124
izunia16121999
patusia912
klaudyna33
oraz 189 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























alexa17
Święte słowa. Bo po co się zamartwiać, gdy ktoś ma cię w dupie. Lepiej siedzieć i martwić o kogoś dla kogo jesteś coś wart. Tak samo jak z miłością po co kochać kogoś kto ciebie nie kocha.
Zuzalinka50
Ha ha :-*
nataaalka123
żeby to było takie proste ;/