go to sleep
Polubili:
Mike2812
Alkapone336
alexandra20000
SlodkaElsa16
Azielonka
Muffinka_1
klaudyna33
Raile
asia33
Aga_21
oraz 189 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























alexa17
Święte słowa. Bo po co się zamartwiać, gdy ktoś ma cię w dupie. Lepiej siedzieć i martwić o kogoś dla kogo jesteś coś wart. Tak samo jak z miłością po co kochać kogoś kto ciebie nie kocha.
Zuzalinka50
Ha ha :-*
nataaalka123
żeby to było takie proste ;/