Więcej zszywek z tablicy

Wymarzony prezent

zawieszki cudne! ;)
mam pecha do słuchawek. wyp...
marzę o takim przyjemnym w ...
UWIELBIAM! jako wiecznie ni...
no jak dla mnie to są cudow...
czytałam trochę opinii na t...
mam w planach kupno tego pu...
godny polecenia?
opłaca się go kupować? :)
słyszałam, że jest bardzo d...
Oluacik

Oluacik

Dodane 7.12 o 17:34
Obserwuj

godny polecenia?

Polubili: madzuila78 eniusia
Zgłoś naruszenie

ptysie

a polecam dodatkowo czerwony garnierek do rąk:)

 |  7.12 o 21:56   Pokaż odpowiedzi

punkii

ja również polecam, chyba najlepszy balsam, jakiego używałam ;>

 |  7.12 o 18:32  

Pluszek

używam go zawsze w zimę, idealny do suchej, sciągnietej skóry.

 |  7.12 o 17:58  

LunAgA

po spaleniu na słońcu uratował mnie, więc jak najbardziej polecam :P

 |  7.12 o 17:47   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: