grzywka <333
Polubili:
mascarpone
mavi
ola05095
Gab0211
zdziszekNH
NotteVixen
xmadi
olenka109
anuuuu
magdawenc
oraz 66 innych użytkowników
xmadi
supeeeer^^
lolakk
ja też mam takieo fryza
dominiczka328
O mamo ! <3
nicoleone
fajowe
blondyna12307
śliczna! włoskyy ♥
Jusiek93
wow :) wlosowa.blogspot.com/
baberx
ogolnie sliczna ale nie kazdemu by pasowala
Nataleczka12344
fryzurka jest piękna
Lucy13
matko, śliczna.
agnes477
pasuje jej ta fryzura
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.