Więcej zszywek z tablicy

Bars and Melody

He he XD
eh.. ja mam z imieniem :(
SWEEEET <3 Polskie Bambi...
-Opisz swoje życie jednym s...
Nie odblokujesz mojego tele...
Chodź Leo idziemy do POLSKI...