Więcej zszywek z tablicy

Tekśc&k&.

"Przyjaciele są jak ci...
"Osoba, która nie ma s...
"Najgorzej jest zawieś...
"Trudno zapomnieć kogo...
"Najlepsze rzeczy w ży...
Czasem...
"Nieważne co mówią inn...
"Człowiek zbyt późno p...
temysli.pl
___
Hehe. :D
Niestety:/
<33
...
...
...
true :c
_n4741k4_

_n4741k4_ od jessika

Dodane 24.08 o 20:08
Przypięte z haha ja też XD
Obserwuj

Hehe.

:D

Polubili: MEOW1369
Zgłoś naruszenie

jessika

haha XD

 |  25.08 o 16:28  

konto-usunięte

a ja uwielbiam kiedy jest cieeemno, a oni nie wpadną na pomysł, żeby włączyć światło! :D

1  |  24.08 o 21:23  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: