hehe ma pecha :D
Polubili:
DeeJay
SkinnyGirl
julia000408
zanurzonawmarzeniach
mary97
95ilonka
samanta_furgal
MetalRock
violka33
Użytkownicy także przypinają:




























zimna_jak_lod
Nie myślę tak, wiem, że rozmowy czy historyjki do takich obrazków są wymyślone. Chodziło mi o to, że gdyby to miała być realna rozmowa to dziwnie jej te wiadomości wysyła :)
Olszunia91
Hahaha xD Naprawdę myślisz, że to jest prawdziwa rozmowa? xDD
zimna_jak_lod
Fajnie, że akurat te zdania mu się nie powysyłały. A poza tym czemu napisał "Olę" i "Ciebie i tylko ciebie..." osobno, a nie w jednej wiadomości? Tak samo "Przepraszam" i "jeśli myślałaś..."