Więcej zszywek z tablicy

Ciuszki,buty itp.

*.*
*.*
kłos na tak!
♥♥♥ przecudowny ♥♥♥
Lity *.*
♥♥♥.
H&M <3
Co powiecie na serduszko?
Cudo <33
no po prostu piękne <33
Liiiiiitttttyyyyyy <3333
zajebiszte AirMaxy <33 j...
hehe super <33
jaką lubimy <33
Skrzydlaty sweterek <3
piękne ;**
kocham <33
Lity <33 piękne ;))
omomom ;**
ilovekwiat21199

ilovekwiat21199 od Szafa

Dodane 21.11 o 16:31
Obserwuj

hehe super <33

Zgłoś naruszenie

jusada94

był na wyprzach za 39zł

 |  12.04 o 12:29  

Lusiax

Boski <3

 |  10.12 o 20:31  

wojtuniowaa

widział go ktoś w Pull&Bear ?

 |  22.10 o 15:27  

domiii17

chceeeeeeeeeeee taki :*

 |  20.10 o 14:15  

midamida

Świetny !

 |  18.10 o 20:29  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: